Parking P+R w Ożarowie Mazowieckim z pozwoleniem na użytkowanie

05 sie 2019 |
Mapa przedstawiająca rozwój parkingów Parkuj i jedź, w ramach metropolii warszawskiej przy wsparciu środków UE.

Kolejny obiekt P+R zrealizowany w ramach ZIT uzyskał pozwolenie na użytkowanie. Został on zrealizowany w Płochocinie przez gminę Ożarów Mazowiecki w ramach projektu partnerskiego pn.: „Budowa parkingów „Parkuj i Jedź” w gminach Ożarów Mazowiecki i Stare Babice  na terenie Warszawskiego Obszaru Funkcjonalnego”. Parking w Płochocinie ma 83 miejsca parkingowe dla samochodów osobowych, w tym 6 miejsc parkingowych, które są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Parking dodatkowo wyposażony jest w dwie zadaszone wiaty ze stojakami na rowery tworzącymi łącznie 40 rowerowych stanowisk parkingowych. Na teren parkingu będzie można wjechać od ul. Handlowej oraz od ul. Długiej.