Ogłoszenie o możliwości ubiegania się o wpis do Wykazu Kandydatów na Ekspertów

14 cze 2017 |

Instytucja Zarządzająca Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020 informuje o możliwości ubiegania się o wpis do Wykazu Kandydatów na Ekspertów w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.

Wnioski można składać od dnia 19 czerwca  2017 roku do dnia 30 czerwca 2017 roku.

Nabór jest prowadzony w następujących dziedzinach:

1.Infrastruktura B+R w jednostkach naukowych oraz  w przedsiębiorstwach
OŚ PRIORYTETOWA I   Wykorzystanie działalności badawczo-rozwojowej w gospodarce

2. Usługi w zakresie organizacji opieki nad dzieckiem do lat 3
OŚ PRIORYTETOWA VIII  Rozwój rynku pracy

Szczegółowe warunki dotyczące możliwości ubiegania się o wpis do Wykazu Kandydatów na Ekspertów w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020 są dostępne na stronie internetowej: