Przejdź do nawigacji Przejdź do treści Gminy wchodzące w skład ZIT Metropolia warszawska wg podziału statystycznego NUTS2

Zaproszenie na dodatkowy warsztat strategiczny

20 mar 2015 |

W związku z trwającymi pracami nad Strategią Rozwoju Obszaru Metropolitalnego Warszawy do roku 2030, w dniu 25 marca 2015 r. o godzinie 08.30 odbędzie się dodatkowy warsztat strategiczny, dedykowany mieszkańcom, przedstawicielom jednostek samorządów terytorialnych, organizacjom pozarządowym, środowisku naukowemu oraz przedsiębiorcom z Obszaru Metropolitalnego Warszawy, którzy nie mogli uczestniczyć w sesjach zrealizowanych w dniach 05 – 12 marca 2015 r. Warsztat będzie miał miejsce w siedzibie Deloitte Consulting S.A., w Alei Jana Pawła II 19.

Podczas warsztatów uczestnicy będą wspólnie wypracowywać misję i wizję rozwoju OMW, a wymiana opinii i oczekiwań pomiędzy różnymi grupami interesariuszy pozwoli na wskazanie pożądanych kluczowych priorytetów i kierunków działań. Zapraszamy do aktywnego udziału w tym wydarzeniu. Liczba uczestników warsztatu jest ograniczona. O możliwości uczestnictwa decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia zawierające imię i nazwisko, numer telefonu adres mailowy oraz nazwę instytucji, którą uczestnik reprezentuje (jeśli dotyczy) należy przesyłać mailowo na adres mbaczyk@deloitteCE.com .

Skontaktuj się z nami

Chwilowo jesteśmy offline. Zostaw wiadomość, odpiszemy najszybciej jak to będzie możliwe.

Witamy! Rozpocznij rozmowę

Wciśnij ENTER by wysłać wiadomość
Google+