Przejdź do nawigacji Przejdź do treści Gminy wchodzące w skład ZIT Metropolia warszawska wg podziału statystycznego NUTS2

konsultacje społeczne dotyczące wsparcia Europejskiego Funduszu Społecznego (CT 10)

05 lut 2020 |
Logo Komisji Europejskiej.

Zachęcamy do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących wsparcia Europejskiego Funduszu Społecznego w dziedzinie kształcenia i szkolenia (cel tematyczny 10) prowadzonych przez Komisję Europejską. Konsultacje trwają do 24 lutego 2020 (północ czasu brukselskiego).

Komisja chce poznać opinie obywateli i zainteresowanych stron o działaniach prowadzonych przez UE od 2014 r. za pośrednictwem Europejskiego Funduszu Społecznego w celu wspierania kształcenia i szkolenia. Zgromadzone informacje zostaną wykorzystane do oceny tego, co osiągnięto w latach 2014–2018. Pomogą również Komisji wyciągnąć wnioski na temat sposobów udoskonalenia tego wsparcia w przyszłości, zwiększenia jego skuteczności i lepszego ukierunkowania. Ocena obejmie między innymi skuteczność inicjatyw UE w zakresie ograniczania i zapobiegania przedwczesnemu kończeniu nauki, promowania równego i powszechnego dostępu do edukacji i uczenia się przez całe życie, wspierania szkolenia zawodowego oraz poprawy jakości, skuteczności i dostępności szkolnictwa wyższego. Posłuży również do określenia najskuteczniejszego rodzaju dotychczasowego wsparcia.

Więcej informacji, w tym kwestionariusz on-line są dostępne na stronie:

Konsultacje społeczne EFS

Skontaktuj się z nami

Chwilowo jesteśmy offline. Zostaw wiadomość, odpiszemy najszybciej jak to będzie możliwe.

Witamy! Rozpocznij rozmowę

Wciśnij ENTER by wysłać wiadomość
Google+