Konkurs w ramach Poddziałania 10.3.3 przełożony

17 mar 2020 |

Uprzejmie informujemy, że z uwagi na nadzwyczajną sytuację spowodowaną wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego, Zarząd Województwa Mazowieckiego  w dniu 16 marca br przyjął informację w sprawie wprowadzenia zmian w ramach ogłoszonych i planowanych do ogłoszenia konkursów EFS.

Planowany konkurs w ramach Poddziałania 10.3.3 Doradztwo edukacyjno – zawodowe w ramach ZIT RPO WM został przeniesiony na miesiąc czerwiec (ogłoszenie konkursu w maju).

Więcej informacji na stronach internetowych:
Komunikat 10.3.3

Zmiana terminu naboru wniosków o dofinansowanie projektu dla Osi Priorytetowej X Edukacja dla rozwoju regionu, Działania 10.3 Doskonalenie zawodowe, Poddziałania 10.3.3 Doradztwo edukacyjno – zawodowe w ramach ZIT